KONST / Litografier / Färglitografi 14077008
nr 1407 7008
Lars-Gunnar Nordström
(1924-2014), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 150/150. Motivet: 36x29, yttermått inklusive ram: 51x42 cm
Lars-Gunnar Nordström, finländsk målare och skulptör född 1924, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:58:55
1.000 kr
1.400 kr
1.600 kr
Lars-Gunnar Nordström
Läs mer om Lars-Gunnar Nordström